Kancelaria Adwokacka Agnieszka Plejewska

Osiągnięcia: ⭐

Kancelarie wyróżnione są ⭐ za działalność społeczną, czyli porady Pro bono i wsparcie działań Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu w poprzednim miesiącu. Liczba przyznanych przez Stowarzyszenie gwiazdek odpowiada zaangażowaniu danej kancelarii w działania na rzecz społeczności osób pokrzywdzonych przez instytucje finansowe.

Ta kancelaria ma mało zebranych ankiet. Jeżeli korzystałeś z jej usług i chcesz wyrazić swoją opinię prosimy o zalogowanie się guzikiem poniżej i wypełnienie krótkiej ankiety.
Lokalizacja:Gdynia
ul. S. Batorego 9/23
81-365 Gdynia
Tel 58 781 76 67
Fax 58 661 82 54
Kom + 48 601 649 481
http://www.plejewska.pl/

Adwokat Agnieszka Plejewska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku w 1997 roku oraz na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku w 2004 roku.

Jako członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku posiada uprawnienia do prowadzenia wszelkich spraw przed sądami powszechnymi na terenie Polski, a także składania kasacji i skargi do Sądu Najwyższego, skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego, skargi konstytucyjnej do Trybunału Konstytucyjnego oraz skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

 

Sprawy kancelarii w naszej bazie danych

UWAGA: Sprawy prezentowane są z perspektywy polskich konsumentów pokrzywdzonych przez banki. "Wygrana" w poniższym zestawieniu oznacza wygraną konsumenta.
Bank Waluta Typ kredytu Rok umowy Rodzaj sprawy Pozywający Kancelaria Sygnatura I
Bank Waluta Typ kredytu Rok umowy Rodzaj sprawy Pozywający Kancelaria Sygnatura I
Bank Waluta Typ kredytu Rok umowy Rodzaj sprawy Pozywający Kancelaria Sygnatura I

Dodaj komentarz